Nezobrazují-li se Vám informace správně, klikněte prosím zde.
CK Ludor
CK Ludor
CK Ludor
Castiglion Fiorentino
Agriturismo LA CROSTICCIA
komplex složený z hotelové a rezidenční části je umístěný na malém kopci, z kterého je krásný výhled na záliv Porto Santo Stefano. Je ponořený v zeleni a je ideální volbou pro ty, kteří chtějí strávit klasickou dovolenou u moře v těsném kontaktu s přírodou.
5.5. - 12.5. apartmán pro 4 osoby
10 890 Kč CHCI VĚDĚT VÍC ›
Cortona
Fattoria LA GABOLA
příjemná usedlost se skládá z hlavní budovy, kde bydlí majitel a čtyř menších domků. Usedlost je umístěna v krásném prostředí Val di Chiana, nedaleko města Cortona. Rekonstrukce dodala objektům spolu s dobovým nábytkem zvláštní kouzlo.
1.9. - 8.9. apartmán pro 9 osob
20 990 Kč CHCI VĚDĚT VÍC ›
CK Ludor
Albinia
Village ARGENTARIO OSA
farmářská usedlost se nachází ve staré budově, která byla pečlivě zrekonstruována. Je ideálním místem pro ty, kdo chtějí uniknout městskému životu, strávit chvilku v blízkém kontaktu s přírodou a zažít klidnou a odpočinkovou dovolenou.
30.6. - 7.7. apartmán pro 4 osoby
19 026 Kč CHCI VĚDĚT VÍC ›
Talamone
Camping village TALAMONE
areál s výhledem na záliv od Talamone až po Monte Argentario se nachází na panoramatickém místě u Národního parku Maremma. Ideální místo pro milovníky přírody, ale i vodních sportů - jsou zde jedny z nejlepších podmínek pro windsurfing a kitesurfing.
7.7. - 14.7. apartmán pro 4 osoby
17 878 Kč CHCI VĚDĚT VÍC ›
CK Ludor
Mazzanta di Vada
Rezidence STELLA DEL MARE
pěkná rezidence složená ze tří budov leží na jednom z nejkrásnějších míst v Toskánsku, v lokalitě Mazzanta. Ideální místo pro příjemnou rodinnou dovolenou a jako výchozí bod pro poznávání okolí.
23.6. - 30.6. apartmán pro 2 osoby

15 000 Kč CHCI VĚDĚT VÍC ›
Forte dei Marmi
Hotel GRAND ****
komfort, funkčnost a dokonalý styl charakterizují jeden z nejznámějších hotelů ve Versilii, který byl nedávno zrekonstruován. Nabízí příjemnou a relaxační dovolenou v úžasném prostředí. Nachází se jen několik kroků od pláže.
25.8. - 1.9. pokoj s polopenzí pro 2 dospělé a dítě do 12 let
25 902 Kč CHCI VĚDĚT VÍC ›
S láskou připravil tým LUDOR
© 2018 Cestovní kancelář Ludor, spol. s r. o.
   


Nepřejete si již dostávat zpravodaj? Klikněte zde