NEWSLETTER 10/2012 - nezobrazují-li se Vám informace správně, klikněte prosím zde, nebo zde.
LUDOR e-News
 

LAGO DI GARDA

 
         
foto foto

LIMONE SUL GARDA
Hotel LEONARDO DA VINCI ****

MALCESINE
Hotel SOLE ***

Charakteristika: rozlehlý hotelový komplex se skládá ze 7 budov a leží v blízkosti pláže v klidné části města. Ideální místo především pro rodiny s dětmi. Velmi žádané ubytování, doporučujeme včasnou rezervaci. Charakteristika: hotel se nachází u příjezdové cesty do městečka Malcesine, přímo u jezera. Je ideálním místem pro milovníky vodních sportů.
Dobrá nabídka:
- při pobytu min. 7 nocí sleva 10% pro pobyty 6/5-16/5, 10/6-29/6
- při pobytu min. 7 nocí (7/7-25/8) - zdarma 1 vstupenka/osoba do zábavního parku ACQUAPARADISE & MOVIELAND
- sleva 20% na vstup do golfového klubu Paradiso v Peschiera
sleva
podrobnosti podrobnosti
   
 
         
foto foto

RIVA DEL GARDA
Rezidence AMBASSADOR SUITE

POIANO
Apartmány POIANO

Charakteristika: rezidenční budova je součástí hotelu a nachází se v jednom z nejhezčích letovisek jezera Garda. Vhodné pro všechny generace. Charakteristika: rozlehlý komplex se skládá z mnoha apartmánů v šesti budovách, které jsou rozmístěny v parku s výhledem na jezero. Ideální dovolená pro rodiny s dětmi a pro sportovně založené klienty, neboť areál je velmi dobře vybaven.
  sleva
Dobrá nabídka:
- 11=10 - pro pobyty 19/6-30/6
- 10=9 - pro pobyty 20/6-30/6
Dobrá nabídka:
- sleva 10% - při pobytu min. 7 nocí pro pobyty 3/3-31/3, 14/4-7/7, 8/9-3/11
- lze kombinovat s LUDOR slevou
podrobnosti podrobnosti
   
 
 

GARGANO

 
         
foto foto

RODI GARGANICO - LIDO DEL SOLE
Rezidence BLUE MARINE

VIESTE
Rezidence GALLO

Charakteristika: velmi pěkný rozlehlý areál s bohatým sportovním vyžitím má přímý vstup na pláž a je vhodný k prožití pohodové dovolené. Doporučujeme především pro rodiny s dětmi. Charakteristika: sympatická a velmi oblíbená rezidence spravovaná přímo majitelem leží na klidném místě uprostřed olivových hájů. Celý areál se skládá z centrální budovy a nově postavených řadových domků s apartmány. Příjemné ubytování pro všechny věkové skupiny, obzvláště pro rodiny s dětmi.
sleva sleva
Dobrá nabídka:
- 7=5, 14=12 - pro pobyty 8/9-6/10
 
podrobnosti podrobnosti
   
 
         
foto foto

VIESTE
Villaggio MALIA

MACCHIA
Villaggio BAIA DEL MONACO

Charakteristika: malé villaggio ponořené do zeleně borovic, eukalyptů a oleandrů prošlo částečnou rekonstrukcí, skládá se z bungalovů a nachází se na pobřeží směrem od Vieste k Peschici. Ideální pro rodiny s dětmi. Charakteristika: velký, pěkně upravený areál leží na klidném místě. Z jedné strany navazuje na písečnou pláž, která je přístupná pouze z villaggia, z druhé strany má výhled na okolní hory. Skládá se ze zděných řadových bungalovů obklopených středomořskou vegetací. Nachází se na půl cesty mezi Mattinatou a Manfredonií.
   
podrobnosti podrobnosti
   
 
 

SEVERNÍ JADRAN – ROSOLINA MARE

 
         
foto foto

ROSOLINA MARE
Villaggio MEDITERRANEO

ROSOLINA MARE
Apartmány SOLMARE

Charakteristika: příjemné villaggio leží na klidném místě. Areál se skládá z apartmánů v rezidenci (F6), rohových vilek (G6) a jednopatrových řadových vilek (H6). Velmi oblíbené a žádané villaggio, doporučujeme včasnou rezervaci. Charakteristika: areál apartmánových vilek se nachází na klidném místě a patří k jednomu z nejlepších v letovisku. Je určen především pro rodiny s dětmi. Velmi žádané ubytování, doporučujeme včasnou rezervaci.
  sleva
  Dobrá nabídka:
- sleva 15% - pro pobyty do 26/5
a po 8/9 (min. 7 nocí)
podrobnosti podrobnosti
   
 
         
foto foto

ROSOLINA MARE
Villaggio ROSAPINETA SUD

ROSOLINA MARE
Apartmány FEDERICA

Charakteristika: sympatické villaggio leží přímo u pláže. Areál je tvořen zděnými bungalovy (B2, B4) a mobilhomy (M4, M5, M6), které jsou umístěny v pěkném přírodním prostředí. Ideální místo pro rodinnou dovolenou a sportovně založené klienty. Velmi oblíbené ubytování, doporučujeme včasnou rezervaci. Charakteristika: menší apartmánový dům s devíti apartmány leží na klidném místě blízko pláže. Vhodné pro rodinnou dovolenou.
   
podrobnosti podrobnosti
   
 
LUDOR e-News
LUDOR e-News LUDOR e-News LUDOR e-News
LUDOR e-News
LUDOR e-News
LUDOR e-News
LUDOR e-News
LUDOR e-News